Menu Witrualne zwiedzanie Witrualne zwiedzanie Galeria Galeria Szybki kontakt

I niedziela adwentu – 29. 11. 2020 r.

1. We wtorek o godzinie 19.00 Msza św. z wprowadzeniem nowego księdza proboszcza
  2. W środę nabożeństwo do św. Rodziny
  3. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po Mszy św. Godzina Święta – zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. Ze względu na pandemię nie będzie w piątek objazdu chorych – ewentualne odwiedziny chorych proszę ustalać już z ks. Marianem. Spowiedź w Kruczu o d 16.00, o 16.30 komunia św. W Gulczu spowiedź od 17.00. Od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci
  5. W zakrystii można nabywać opłatki i świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”, duże 16 zł, małe 8 zł.
  6. W zakrystii można też nabyć kalendarz Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3 zł
  7. Zmarli        śp. Ryszard Jankowski z Mikołajewa – pogrzeb odbył się w sobotę

śp. Czesław Frąckowiak – pogrzeb w poniedziałek o 13.00

śp. Halina Nowak – z Gulcza – pogrzeb w środę o 12.00

Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

22. 11. 2020

1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – odpust w Kruczu. Suma odpustowa o 12.30. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się adwent.
  2. W środę po Mszy św. nabożeństwo do Św. Rodziny i spotkanie Żywego Różańca
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu – od 17.30
  4. Za tydzień na Mszach św. pobłogosławimy opłatki i od  przyszłej niedzieli będzie je można nabywać w zakrystii. Podobnie jak świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom – duże w cenie 16 zł, małe 8 zł
  5. W zakrystii można nabyć kalendarz Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3 zł